Szkolenia otwarte w Poznaniu

17 grudnia 2010

AVENHANSEN Sp. z o.o. otwiera nowe biuro w Poznaniu już 1 stycznia 2011 r.

Na ten moment od dawna oczekiwali Klienci firmy, poszukujący wartościowych szkoleń  głównie z rejonów Polski północnej, środkowej i zachodniej. Oznacza to łatwiejszy i tańszy dostęp do wysokiej klasy szkoleń.

Szkolenia krakowskiej firmy AVENHANSEN charakteryzuje bowiem nie tylko wysoka jakość i kompleksowa obsługa opiekunów klienta, również trenerzy – specjalnie dobrani profesjonaliści, potrafiący inspirować uczestników i będący zawsze doskonale przygotowani do powierzonych im zadań. AVENHANSEN organizuje efektywne szkolenia w miłej atmosferze z nastawieniem na naukę praktycznych umiejętności.

„Zadowolony Klient zawsze jest naszym największym celem – czytamy na stronach AVENHANSEN Zadbamy o każdy szczegół związany ze szkoleniem, proszę nam zostawić organizację przejazdu, zakwaterowania i wyżywienia. Zajmiemy się wszystkim w cenie szkolenia, nie angażując Państwa cennego czasu. Jesteśmy otwarci na sugestie, dotyczące kwestii merytorycznych, by móc zaspokoić Państwa indywidualne potrzeby”.

Obecnie w trzy gwiazdkowych hotelach w ścisłym centrum Poznania uczestnicy szkoleń będą mogli zdobywać praktyczną wiedzę przekazywaną przez doświadczoną kadrę trenerską AVENHANSEN, a po szkoleniu wypocząć i zrelaksować się, zwiedzając Stary Rynek, odwiedzając Ostrów Tumski czy spacerując wokół słynnego Jeziora Malta. Dobrze jest zaufać firmie, która zadba o ciekawie i inspirująco prowadzone zajęcia oraz dobrą atmosferę, logistykę i komfortowe warunki.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami pod poznańskim numerem telefonów:

61 278 50 61

61 278 50 62

61 278 50 63

lub adresem mail: poznan@avenhansen.pl

http://www.szkolenia-poznan.info


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *